Na Ústeckoorlicku. S přidanou hodnotou. 

Internet Dobré Sítě v Okolí

Tip: ověřte si dostupnost internetu pro váš dům kliknutím zde

Kvalitních služeb Dobré Sítě už využívá téměř každá druhá domácnost v obcích Řetová a Řetůvka. Oproti jiným službám konkurenčních firem tak spoří své peníze či získává kvalitnější služby a další přidané hodnoty v podobě online televizního vysílání, mobilních služeb či jiných výhodných balíčků. Abyste mohli kvalit našich služeb ochutnat i vy, rozšířili jsme naši působnost na celé okolí Ústí nad Orlicí a Litomyšle. Přidejte se i vy k zástupu našich spokojených klientů vyzkoušejte nás!Pozn: Konkrétní nabídka rychlostí a internetových tarifů je vždy závislá na dostupnosti dané technologie v lokalitě.

Pozn: Sleva 5% pro studenty středních a vysokých škol nebo držitelů karet ZTP a ZTP/P z tarifu Dobrásek 5G STANDARD. Pokud navíc zaplatíte na rok dopředu, získáváte další slevu a tento vyspělý tarif tak budete mít pouze za 379 Kč!

Pozn: Rychlost před lomítkem je pro směr z internetu k uživateli (tzv. download), kdežto rychlost za lomítkem je pro směr opačný (tzv. upload). Všechny tarify jsou bez datového a časového omezení. Veřejná IP adresa je vydávána na požádání a její využívání je zpoplatněno měsíčním paušálem dle platného ceníku.

V rámci velkoobchodního vztahu mají naši zákazníci v rámci vybraných datových tarifů možnost využívat služeb společnosti "Sledování TV", tj. služeb třetí strany. Poskytovatelem těchto služeb je společnost sledovanitv.cz s.r.o. a Dobrá síť tak nenese odpovědnost za jejich dostupnost a plnou funkčnost.

Už jste se rozhodli pro náš internet?

Podívejte se, co o nás napsali naši spokojení zákaznící