Jsi talentovaný programátor?

Pak jsi to právě ty, koho potřebujeme! Do našeho týmu totiž sháníme talentovaného programátora s tvůrčím myšlením, které se nebojí použít.

Něco o nás: Jsme mladé, ale dynamicky se rozvíjející firmičky, které se zabývají bezdrátovým internetem, správou sítí externích firem, kamerovými systémy a také tvorbou webových stránek včetně eshopů, informačních systémů či aplikací s webovým frontendem.

Co požadujeme:  Měl bys mít hlavně nadání na programování a aktivní přístup k práci. A nemusíš být určitě žádný velký expert, protože co bude potřeba, to tě naučíme. Pokud však navíc budeš mít zkušenosti s PHP, HTML, CSS, Javascriptem, Nette, Latte nebo Smarty – jsi náš člověk :-)

Co na oplátku nabízíme: Dobrou příležitost podílet se na praktických projektech tvorby webových stránek pro skutečné zákazníky. Samozřejmostí je motivující finanční odměna a ohodnocení za dobře odvedenou práci. Práce je vhodná hlavně pro studenty, kteří si takto mohou poměrně slušně přivydělat. Výjimkou podle rozsahu a kvality odvedené práce tak nemusí být ani honoráře mezi 10-15 tisíci Kč za měsíc. Práce není sezónní, čili pokud budeš dobrý a navážeme spolupráci, budeš nám moci pomáhat celoročně.

Za dobře odvedenou práci se ti rádi štědře odměníme!

 

PŮJDEŠ S NÁMI DĚLAT WEBY?

Mrkni na tyto ukázky našich prací, zvládl bys to? Pokud ano, ozvi se nám na p.stransky@telnes.cz nebo telefon 734 171 760 a pošli na ukázku nějaké tvé práce. Třeba čekáme právě na tebe!