Dálkové ovladače na maximum. 

General PREMIUM luxusní dálkový ovladač naprogramován pro libovolná 1-4 zařízení

Dálkový ovladač české výroby, luxusního vzhledu a vysoké kvality General Premium bude vyrobený na zakázku přesně na míru Vašim přístrojům. Stačí napsat modely Vašich zařízení. Nakonfigurujeme Vám jej na jakýkoliv přístroj bez omezení (i na modely na jaké Vám nefunguje žádný jiný univerzální ovladač na světě). Konfigurace s vaším zařízením je pak zpoplatněna za 80 Kč / zařízení. Cena samotného ovladače je 390 Kč.

Dálkový ovladač General Premium Vám pošleme již nakonfigurovaný pro Vaše 1 - 4 přístroje a nevyžaduje tedy od Vás žádné nastavování. Jediné, co musíte udělat, sdělit nám modely přístrojů a až jej budete mít, vložit 2 ks AAA baterií.Námi dodaný ovladač General Premium se bude chovat jako originál, bude mít zachovány naprosto všechny funkce.

V případě, že v budoucnu vyměníte/obměníte Vaši domácí elektroniku, jsme schopni Vám tento ovladač přeprogramovat na nové/á zařízení. Ovladač General Premium přežije Váš stávající přístroj a zestárne s Vámi!

Záruční lhůta na ovladač je 2 roky. Ovladač je naprosto bezporuchový. Materiál je pádu odolný. Ručíme za 100% funkčnost ovladače!

K ovladači je dodáván jednoduchý manuál s vyobrazením všech funkcí

Upozornění: Pokud Vám byl doporučen tento ovladač, máte atypické zařízení a pro něj nemáme ještě vyroben konfigurační soubor (kód). Je nutno jej tedy pro Vás vyrobit a jeho výroba trvá 2-10 dní. ​V případě odesílání ovladače poštou je poštovné a balné v částce 100 Kč za zásilku.