Repasovaný počítač - 
 výborný výkon a 24 měsíců záruky za minimální náklady. 

Prodej repasovaných počítačů

Prodej repasovane technikyKdyž něco kupujeme, zcela určitě chce, aby vám počítač vydržel co nejdéle a čekáme, že nový počítač také nejdéle vydrží. A že bude nejvýkonnější. Ale opravdu takový počítač potřebujete? Většina z nás při koupi požaduje, aby jim jejich nový společník pomáhal s kancelářskou prací, účetnictvím, prací na internetu apod.

Je ale nezávisle prokázáno, že pro tyto účely si není nutné pořizovat nový notebook, byť za velmi lákavou cenu. Dá se velmi výhodně využít repasované zboží, které je dokonce stejně efektivní, rychlé a bezpečné, jako nová technika z kategorie low-end. Mimoto víte, že internet bude stejně rychlý na novém počítači za 20 tisíc Kč, jako na repasovaném za 5 tisíc Kč?

Podle našich zkušeností navíc nové zboží dnes vydrží někdy stěží záruku. Ale jak je to s repasy?
Ty fungují již několik let - a ty součásti, které v nich odešli, již dávno někdo vyměnil :-) 

 

Která technika je pro mě vhodnější?

Technika se vyrábí dle poptávky zákazníka - někdo je takový, že je velmi citlivý na cenu a nevadí mu během záruky reklamovat klidně třikrát. Takový zákazník chci sice kvalitu, ale cena je na prvním místě a vše jí přizpůsobuje. Když bych byl výrobce a chtěl zaujmout takovýto typ zákazníků, stoprocentně bych chtěl použít co nejméně odolné materiály, méně spolehlivé komponenty, nevěnoval bych mnoho času na testování a ladění. Prostě úkol je jasný! Co nejvíce stlačit cenu dolů. Ale položme si otázku, opravdu se takový přístup na dlouhodobém používání produktu neprojeví?

Dále tu máme zákazníci, kteří jsou nároční na kvalitu a spolehlivost ale zase akceptují vyšší cenu. Naproti tomu vyžadují špičkový servis, kvalitu zpracování či odolnost. Do této skupiny patří malé a střední firmy, korporátní organizace, banky... Zde i malý výpadek IT znamená ztrátu času ale hlavně peněz.

Víte, že internet bude stejně rychlý na novém počítači za 20 tisíc Kč, jako na repasovaném za 5 tisíc Kč?

A odsud se vlastně bere i repasovaná technika. Zboží a produkt je sice v bezvadném stavu, ale vzhledem k tomu, že korporátní organizace většinou nakupují na leasing, tak je pro ně z hlediska odpisů ekonomičtější zakoupit po třeba po třech letech techniku zase novou.

Co se tedy stane s použitou technikou? Ta méně kvalitní se likviduje nebo udržuje neekonomicky stále v chodu. Ta kvalitní, high-end, se vrací do leasingových společností, které ji testují a dodávají zpět na trh jako repasovanou.

Jste-li malá nebo střední firma, zcela určitě se vám vyplatí se nad repasovanou tehnikou minimálně zamyslet, protože pravděpodobně nedisponujete neomezeným rozpočtem a hledáte cenově dostupné řešení, které ale bude zároveň co nejspolehlivější.

Můžete zakoupit nový Dell OptiPlex (High-end), ale cena vás nepotěší. Můžete zakoupit nový Dell Inspiron (Low-end), ale při první reklamaci nebo komplikacích při servisu si své rozhodnutí budete asi vyčítat. Co ale koupit repasovaný stroj z té nejvyšší třídy a o maximální spolehlivosti, ale za cenu low-endu?

Ano, repasovaná technika není pro každého, ale pokud vyžadujete spolehlivé stroje se špičkovým servisem a nemáte k dispozici neomezený rozpočet, je toto řešení pro vás.

Máte zájem o repasovaný počítač? Pokud ano, kontaktujte nás! Nejsme sice vyloženě eshop, ale za to máme smluvní vztahy s několika dodavateli repasované techniky a díky tomu vám můžeme co nejlépe poradit a vybrat pro vás skutečně to nejlepší. A co skutečně potřebujete.

 

Nebo si můžete sami vybrat z naší nabídky na refurbished.cz