Přišli jste o důležitá data? Zdaleka nic není ztraceno!

Záchrana dat

Odešel vám počítač a potřebovali byste z něj získat ty důležitá data, které jste do něj poctivě několik let "datlovali"? Přišli jste o seminární práci na flashce nebo externím disku jejím neopatrným a nechtěným smazáním? Odešel vám pevný disk v počítači a po zapnutí už ani nenaběhne operační systém a z disku se ozývá jen hlasité cvakání?

Pokud jste minimálně na jednu z výše položených otázek odpověděli "ano", obraťte se na nás. My a naši partneři máme poměrně velké možnosti k záchraně dat.

 

Pokud máte ty správné partnery,
dostanete data i z rozkousané flashky :-)
 

Nic není tak ztracené, jak se na první pohled zdá. Často se povede třeba i vytáhnout data z rozkousané flashky od vašeho psího miláčka nebo z kompletně utopeného pevného disku.

 

Některá obnova dat je poměrně jednoduchá a nenákladná. Jiná si zase vyžaduje rozebrání pevného disku, a to samozřejmě v bezprašném prostředí, která je sice nákladná, ale pokud o svá data nechcete přijít, tak možná.

Cena za takovou operaci je pak silně individuální, ale nacenění jsme schopni udělat vždy ZDARMA i s informací, kolik procent ze všech dat jsme schopni zachránit. Ne vždy je totiž možné a reálné zachránit úplně vše.

Ztráta dat z poškozeného média tak nemusí být konečná. Dobře provedená záchrana se v případě včasného zásahu s velkou pravděpodobností zdaří!

Příčin selhání může být několik:

  • fyzické poškození (vadné sektory na disku, zadřená ložiska, poškození ploten disku, poškození elektrickým proudem)
  • nebo jde o příčiny softwarové, které se často týkají poškození souborového systému, pádu operačního systému nebo nákazy virem, který váš počítač může i celý zašifrovat

Ve skutečnosti jich existuje ale mnohem víc; každé selhání je svým způsobem unikátní a předchází mu rozličné poškození. Včasným rozpoznáním selhání média a volbou správného postupu se šance na úspěch významně zvětší.

Samozřejmě jsme schopni i váš pevný disk podrobit důkladné analýze, abychom zjistili, že nemá vadné sektory a pracuje tak jak má, abyste se na něho mohli patřičně spolehnout.